Preglife Preglife 7.1.27

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Preglife to aplikacja skierowana nie tylko do kobiet w ciąży, ale także młodych matek, bowiem zawiera wiele przydatnych informacji i wskazówek, które dotyczą dzieci poniżej drugiego roku życia.

Z poziomu aplikacji Preglife można śledzić wszystkie tygodnie ciąży, obserwując rozwój swojego dziecka aż do momentu porodu (narzędzie pozwala na wprowadzenie przewidywanego terminu, dzięki czemu możliwe jest odliczanie dni do rozwiązania). Jednocześnie program umożliwia sprawdzanie konkretnych etapów ciąży – mowa o dniach, tygodniach i trymestrach.

Preglife pozwala na dodanie daty urodzin swojego dziecka. Dopiero w tym momencie w aplikacji zostanie aktywowana dodatkowa funkcja, która pozwoli na wpisanie wagi i wzrostu dziecka, a także sprawdzenie tabeli szczepień oraz zapoznanie się z wieloma innymi, niezwykle przydatnymi informacjami. Oprócz tego narzędzie oferuje dostęp do notatnika i pamiętnika (wraz ze zdjęciami pociechy).

Twórcy aplikacji podają, że jej zawartość została sprawdzona przez dyrektor firmy Babygruppen, a zarazem dyplomowaną położną, Åsę Holstein.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!