r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera Diablo III: Reaper of Souls na PC 25 marca

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Szwendający się jeszcze po odległych krainach za złem różnorakim w Diablo III wreszcie dowiedzieli się, kiedy los rzuci w ich stronę kolejne wielkie wyzwanie. Blizzard ujawnił, że dodatek Reaper of Souls dla gry dostępny będzie w wersji PC od 25 marca. Edycję standardową dostaniemy w cyfrowej formie za niecałe 40 euro, podczas gdy zestaw Deluxe z dodatkami jest 20 euro droższy. Rozszerzenie wymaga do działania Diablo III.

Cyfrowa edycja deluxe gry daje trzy dodatkowe miejsca na własnych bohaterów, pomagającego w walce widmowego ogara i wyposażenie (hełmy plus zestaw broni) wpływające na transmogryfikację, czyli proces wizualnej zmiany ekwipunku. Do tego dochodzi Goblin skarbnik dla World of Warcraft, czyli po prostu kolejny zwierzak, a także portrety i zdobienia do StarCrafta II, inspirowane wprowadzaną w Reaper of Souls postacią krzyżowca. w Akcie V zmierzymy się z szeroką gamą nowych poczwar, by na końcu stawić czoła upadłemu aniołowi Malthaelowi, chcącemu zniszczyć ludzkość.

r   e   k   l   a   m   a

W wybranych sklepach powinna się ponadto pojawić jeszcze droższa, pudełkowa edycja kolekcjonerska rozszerzenia, z wszelkim dobrem ze specjalnej cyfrowej, lecz też wzbogacona o stylową podkładkę pod myszkę z wizerunkiem Anioła Śmierci, album z grafikami w twardej oprawie plus zestaw materiałów z produkcji na Blu-ray i DVD. PlayStation 4 jeszcze w 2014 roku doczeka się zaś Diablo III: The Ultimate Evil Edition.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.