r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera LEGO Minifigures Online na początku 2014 roku, Funcom wierzy w sukces MMO

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Może nie każdy miał w dzieciństwie Transformersy, Żółwie Ninja czy ludki G.I.Joe, ale klocki LEGO na pewno jakieś posiadał. Firma Funcom wyszła z założenia, że fanów układania konstrukcji z klocków w różnym wieku jest na świecie tylu, iż na pewno uda jej się zapełnić nimi MMO LEGO Minifigures Online, a przy tym coś w dodatku zarobić. Skierowana niby do młodszych graczy propozycja zadebiutować ma w przyszłym roku.

Producent nic sobie nie robi z faktu, że podobne LEGO Universe spotkał marny los i zachęca wszystkich do szykowania się do biegania po kolorowym świecie, wzorowanym na zestawach dostępnych w sklepach, w którym wcielić się można będzie z początku w przeszło 100 postaci o różnorakich umiejętnościach. Rozgrywka opierać się ma nie na budowaniu, a głównie poszukiwaniu skarbów plus walce z kolejnymi falami przeciwników. Projekt w założeniach jest Free-2-Play, ale nietrudno wyobrazić sobie sposoby, na jakie Funcom może na nim zarobić za pośrednictwem mikrotransakcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.