reklama

Premiera South Park: The Stick of Truth 13 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Powstająca w zaciszu studia Obsidian Entertainment gra RPG South Park: The Stick of Truth zaliczyła pewne opóźnienie po tym, jak zbankrutowało THQ, ale wydający ją Ubisoft już wie, kiedy projekt trafi na rynek. W Europie do paczki niesfornych chłopców z kultowego serialu dołączymy 13 grudnia. Twórcy bardzo się szczycą tym, że udało im się oddać klimat oraz styl graficzny popularnej animacji. Ponoć ubaw będzie po pachy.

Ujawniono przy okazji kolekcjonerskie wydanie gry, w skład którego wejdzie figurka Cartmana uznanej firmy Kidrobot, rozrysowana przez grubaska mapa Królestwa South Park, a także zestaw dodatkowych klas do zabawy: maga nekromanty zwiększającego obrażenia od ognia, zabójcy zyskującego więcej złota, elfickiego łucznika ogólnie mocniejszego w boju, a także Świętego Obrońcy, zwiększającego nam obronę.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama