r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera South Park: The Stick of Truth 13 grudnia

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Powstająca w zaciszu studia Obsidian Entertainment gra RPG South Park: The Stick of Truth zaliczyła pewne opóźnienie po tym, jak zbankrutowało THQ, ale wydający ją Ubisoft już wie, kiedy projekt trafi na rynek. W Europie do paczki niesfornych chłopców z kultowego serialu dołączymy 13 grudnia. Twórcy bardzo się szczycą tym, że udało im się oddać klimat oraz styl graficzny popularnej animacji. Ponoć ubaw będzie po pachy.

Ujawniono przy okazji kolekcjonerskie wydanie gry, w skład którego wejdzie figurka Cartmana uznanej firmy Kidrobot, rozrysowana przez grubaska mapa Królestwa South Park, a także zestaw dodatkowych klas do zabawy: maga nekromanty zwiększającego obrażenia od ognia, zabójcy zyskującego więcej złota, elfickiego łucznika ogólnie mocniejszego w boju, a także Świętego Obrońcy, zwiększającego nam obronę.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.