r   e   k   l   a   m   a
reklama

Premiera The Sims 4 dopiero przyszłej jesieni

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wiadomo było, że The Sims 4 pojawi się najwcześniej w przyszłym roku, ale Maxis doprecyzowuje, w którym kwartale należy spodziewać się kolejnej odsłony hitowej serii firmy. Cóż, poczekamy około 12 miesięcy, bowiem na chwilę obecną w planach jest wypuszczenie gry do sklepów następnej jesieni. Producenci zostawiają sobie jeszcze sporo czasu, aby dopracować ponoć rewolucyjną odsłonę niezwykle popularnej marki.

Twórcy zapewniają, że dadzą fanom najlepsze Simsy dotąd, a projekt powstaje w zgodzie z ich uwagami oraz największymi pragnieniami. Oczywiście wszyscy zachęcani są do składania zamówień przedpremierowych na grę, bo tak automatycznie edycja standardowa zmienia się w limitowaną, co oznacza przynajmniej dodatkowe DLC Life of the Party za darmo. Naturalnie o wysyp dodatków po debiucie rynkowym The Sims 4 nie ma się co martwić — poprzednie części pokazały wyraźnie, na co stać pomysłowych Amerykanów...

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial