reklama

Premiera Titanfall 14 marca, będzie również wydanie kolekcjonerskie gry

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Projekt Titanfall, pierwsze wielkie dzieło zespołu Respawn Entertainment, które przede wszystkim pokazać ma możliwości Xboksa One, ale pojawi się też na PC oraz Xboksie 360, trafi do sprzedaży w Europie 14 marca przyszłego roku. Poza edycją standardową strzelanki, w sklepach znajdziemy również wydanie kolekcjonerskie tytułu. Droższe, ale oczywiście za to dorzucające do płytki z grą kilka naprawdę ciekawych bonusów.

Najważniejszy to słusznych rozmiarów posążek Tytana wraz z kompanią, w dodatku z zamontowanymi diodami LED dla lepszego efektu wizualnego, a do tego dochodzi gruby album z grafikami plus rzeczywistych rozmiarów plany budowy robota. Niektóre sklepy dokładać mają do tego plakat, jeśli zdecydujemy się na zamówienie przedpremierowe. W Wielkiej Brytanii kolekcjonerka kosztować ma niecałe 250 funtów szterlingów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić