reklama

Premiera Trials Fusion 16 kwietnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

W 2009 roku na konsoli Xbox 360 pojawiła się do pobrania z rynku Xbox Live produkcja zręcznościowa Trials HD, która szybko zdobyła serca fanów urządzenia. Zasady zabawy mieliśmy niesłychanie proste, bo wypadało zwyczajnie dojechać do mety na motocyklu. To już oczywiście łatwe nie było, gdyż każdy z etapów naszpikowany był przeszkodami, zaś w miarę realistycznie fizycznie oddane zachowanie kierowcy jednośladu też należało brać pod uwagę. RedLynx, producentami tytułu, szybko zainteresował się Ubisoft i trzy lata później wydano kolejny hit, czyli Trials Evolution, wzbogacony o edytor poziomów. Na tym rzecz jasna się nie skończyło, ponieważ wkrótce zapowiedziano Trials Fusion, od razu na PC, Xboksa 360, Xboksa One i PlayStation 4. Dzieło zadebiutuje 16 kwietnia.

Czeka nas zmiana scenerii, bowiem zostaniemy przeniesieni do przyszłości. Robiona przez przeszło 150 osób gra doczeka się ponoć oto konkretnej historii, motywującej do przejeżdżania kolejnych zakręconych torów. Dostaniemy do dyspozycji lepszy edytor postaci, aby wyróżniać się w trakcie zabawy po sieci, plus naturalnie usprawniony będzie ten od etapów. Dojdą także quady do wyboru, jak również od dawna już proponowane przez miłośników serii wykręcanie trików w powietrzu, punktowane rzecz jasna. Każdy przejazd zaoferuje ponadto szereg ciekawych wyzwań po drodze do mety, bardzo często przybierających formę mini gierek na trasie.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić