r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera filmu Warcraft 11 marca 2016 roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Warcraft jest taką marką gier, która dawno już powinna zostać przeniesiona na wielki ekran. Tymczasem na film z aktorami poczekamy sobie do 2016 roku — 11 marca będą go mogli zobaczyć Amerykanie. Pierwotnie planowano obraz wypuścić wcześniej, bo 18 grudnia, ale po ogłoszeniu przez Disney'a, że w tym samym dniu zadebiutuje Epizod VII Gwiezdnych Wojen, decyzji o przesunięciu filmu o kilka miesięcy nie ma się co dziwić.

Reżyserem Warcrafta (po prostu) jest Duncan Jones, scenariusz przygotowuje Charles Leavitt. Produkcją zajmie się Legendary Pictures. Mówi się o połączeniu Avatara (efekty, animacje komputerowe) z Grą o tron (klimat). Historia sięgać będzie do pierwszej gry z 1994 roku, ukazujac konflikt między ludźmi i orkami. Potwierdzono postacie Anduina Lothara oraz Durothana. Na razie nic nie wiadomo o aktorach, pomimo plotek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.