reklama

Premiera filmu Warcraft 11 marca 2016 roku

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Warcraft jest taką marką gier, która dawno już powinna zostać przeniesiona na wielki ekran. Tymczasem na film z aktorami poczekamy sobie do 2016 roku — 11 marca będą go mogli zobaczyć Amerykanie. Pierwotnie planowano obraz wypuścić wcześniej, bo 18 grudnia, ale po ogłoszeniu przez Disney'a, że w tym samym dniu zadebiutuje Epizod VII Gwiezdnych Wojen, decyzji o przesunięciu filmu o kilka miesięcy nie ma się co dziwić.

Reżyserem Warcrafta (po prostu) jest Duncan Jones, scenariusz przygotowuje Charles Leavitt. Produkcją zajmie się Legendary Pictures. Mówi się o połączeniu Avatara (efekty, animacje komputerowe) z Grą o tron (klimat). Historia sięgać będzie do pierwszej gry z 1994 roku, ukazujac konflikt między ludźmi i orkami. Potwierdzono postacie Anduina Lothara oraz Durothana. Na razie nic nie wiadomo o aktorach, pomimo plotek.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama