r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera iOS 4.3 jeszcze w grudniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Ledwie ukazała się wersja 4.2 systemu iOS, a już pojawiły się pierwsze pogłoski na temat jego następcy. Możliwe, że Apple wyda aktualizację 4.3 jeszcze w tym roku.

Jak donosi serwis MacRumors, na 9 grudnia planowana jest konferencja, podczas której Apple ma zaprezentować e-gazetę The Dialy dla urządzeń z systemem iOS. Szerzej na ten temat informowaliśmy w poniedziałek. Możliwe, że w związku z tym wydarzeniem udostępniona zostanie aktualizacja iOS do wersji 4.3. Zmiany miałyby dotyczyć subskrypcji na e-gazetę, która ma wynosić 99 centów tygodniowo. Nieco innego zdania jest serwis MacStories, według którego premiera iOS 4.3 odbędzie się nieco później, bo 13 grudnia.

Warto przy okazji wspomnieć o e-mailiu przesłanym przez Steve’a Jobsa, szefa firmy Apple, w odpowiedzi na pytanie o AirPrint. To narzędzie dostępne w iOS, które umożliwia obsługę drukarek. W wersji 4.2 systemu umożliwia ono korzystanie jedynie z ograniczonej liczby urządzeń. Zdaniem Jobsa, wkrótce ulegnie to zmianie - firma pracuje nad wprowadzeniem kolejnych sterowników dla iOS. Być może poprawki w usłudze AirPrint znajdą się właśnie w przygotowywanym wydaniu 4.2 systemu dla urządzeń mobilnych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.