r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiera najnowszego dodatku do World of Warcraft już 13 listopada 2014 roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Blizzard Entertainment podczas tegorocznych targów Gamescom zaprezentowała intro najnowszego dodatku do World of Warcraft, a także podała datę jego premiery. W Warlords of Draenor zagramy już 13 listopada 2014 roku.

Gry World of Warcraft nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi MMORPG, tytuł ten cieszy się ogromną popularnością, a dodatkowo jako jeden z nielicznych nadal utrzymuje się z płaconego przez graczy abonamentu. Mimo iż jego premiera odbyła się w 2004 roku i przez 10 lat zapowiadano wiele produkcji, które miały pokonać World of Warcraft, to żadnej to się nie udało.

Podczas tegorocznego Gamescom w Kolonii firma Blizzard Entertainment przedstawiła nowe informacje na temat już piątego dodatku do najpopularniejszej gry MMORPG.

r   e   k   l   a   m   a

Wiemy już, że Warlords of Draenor pojawi się 13 listopada 2014 roku. Na targach zaprezentowane zostało intro do tego dodatku. W efektowanej, prawie pięciominutowej animacji przedstawiona została historia orków z Draenoru.

Natomiast na silniku gry, firma Blizzard Entertainment przygotowała zwiastun przedstawiający elementy, które zostaną wprowadzone wraz z Warlords of Draenor. Dostaniemy nowe tereny, dungeony, garnizony, a także usprawnień doczeka się oprawa graficzna. Dodatkowo producent przygotował jeszcze pierwszy odcinek Lords of War - serialu animowanego, który będzie wprowadzeniem fabularnym do Warlords of Draenor.

Nowy dodatek do World of Warcraft zapowiada się bardzo dobrze, ale czy powstrzyma wciąż uciekających abonentów od tej gry?

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.