Premiera nowego Mirror’s Edge Catalyst za tydzień, ale pograć można już dziś

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Pierwsza część gry Mirror's Edge absolutnie zachwyciła graczy i recenzentów. Nietuzinkowy i innowacyjny pomysł oparcia rozgrywki o parkour prezentowany z perspektywy pierwszej osoby przyniósł ogromne pokłady rozrywki. Zwłaszcza że jej dynamika i szybkość ustanowiła poziom, z którym trudno się do dziś porównywać innym grom. Już za tydzień ukaże się kontynuacja, Mirror's Edge Catalyst, jednak grę można przetestować już dziś.

Gra jest już bowiem dostępna dla abonentów usługi EA Acces. Niestety, mowa na razie jedynie o wersji przeznaczonej na konsolę Xbox One. Można zatem już pobrać i uruchomić pełną wersję gry i skorzystać z próbnego okresu. Nie wymaga to oczywiście od abonentów żadnych dodatkowych opłat.

Na podstawie dotychczas opublikowanych informacji i materiałów, trudno stwierdzić, aby nowy Mirror's Edge rewolucyjnie różnił się od pierwszej osłony. Sam mechanizm rozgrywki, który świetnie napędzał akcję sprawdzi się zapewne także w kontynuacji. Odświeżona oprawa graficzna zachowała swoje charakterystyczne cechy, a kolorowa metropolia prezentuje się jeszcze ciekawiej. Premiera nowego Mirror's Edge nastąpi 9 czerwca.

© dobreprogramy