r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PresentationTube Recorder 3.13.0 Lite

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

PresentationTube Recorder to rozbudowane narzędzie, które pozwala na rejestrowanie czynności wykonywanych na komputerze z jednoczesnym nagrywaniem obrazu z kamery internetowej i wypowiedzi użytkownika.

Podobnie, jak w przypadku wielu innych programów tego typu, PresentationTube Recorder służy do przygotowywania obszernych prezentacji multimedialnych czy też filmów instruktażowych. Na tle podobnych narzędzi wyróżnia się tym, że skupia swoją uwagę na możliwości przedstawiania i rejestrowania poszczególnych slajdów z Microsoft PowerPoint, a oprócz tego umożliwia prezentowanie zawartości umieszczonych chociażby na specjalnej tablicy (dodatkowe miejsce na wpisanie kluczowych informacji) czy też za pośrednictwem przeglądarki internetowej (np. filmy z YouTube).

PresentationTube Recorder charakteryzuje się przejrzystym interfejsem użytkownika. Choć na początku może wydawać się on nieczytelny, wszystkie niezbędne opcje są dostępne na wyciągnięcie ręki. Główną część okna zajmuje prezentacja, a na około umieszczono rozmaite ikonki, pozwalające między innymi na szybkie rozpoczęcie lub wstrzymanie nagrywania czy też uzyskanie dostępu do prezentowanych slajdów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.