Presto! OCR Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Presto! OCR Pro to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do rozpoznawania pisma OCR. Aplikacja odczytuje zeskanowane dokumenty, zachowując przy tym oryginalnie sformatowany tekst i układ poszczególnych stron wraz z kolumnami, tabelami i dołączonymi elementami graficznymi.

Posiada wygodny i przyjazny dla użytkownika kreator konfiguracyjny, za pomocą którego w łatwy sposób zeskanujemy i rozpoznamy czarno-białe oraz kolorowe dokumenty w 53 różnych językach (w tym Polski). Presto! OCR Pro jest jednym z najlepszych programów do przetwarzania zeskanowanych dokumentów do HTML, PDF lub innych popularnych formatów.

Rozpoznaje bez problemów każdy rodzaj dokumenty, artykuł, a nawet list. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i co najważniejsze pozwala na skanowanie oraz rozpoznawanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Za pomocą tego oprogramowania możemy też bezpośrednio przesyłać gotowy dokument do programu Microsoft Word lub Excel. Presto! OCR Pro bazuje na rewolucyjnej technologii, która z idealną dokładnością rozpoznaje nie tylko dokumenty, ale również niewyraźne druki przesłane faksem.

Uwaga!

  • Testowa wersja programu nie jest już dostępny do pobrania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 27.05.2012 20:54

u mnie program wogole nie chce sie uruchomic

  #1 14.04.2012 20:10

Cena 99 dolarów nie jest porażająca ale efekty skanu też nie są jakoś wygórowane. Na razie bez tabel, zwykły tekst czarno biały a program znalazł że niby niektóre słowa są zielone.
Plusem jest opcja zachowania batch file project.
Jakoś nie widzę wygodnych opcji jakie się spotyka w Fine Reader typu: określanie we własnym zakresie pól z obrazem i tekstem.

Zalecam wykorzystać 30 dni testowych aby się przekonać samemu czy takie oprogramowanie spełni oczekiwania, bo może jednak kwota za soft Fine Reader Pro będzie adekwatna do poziomu zakupionego oprogramowania ;)