r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Presto! OCR Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie

Presto! OCR Pro to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do rozpoznawania pisma OCR. Aplikacja odczytuje zeskanowane dokumenty, zachowując przy tym oryginalnie sformatowany tekst i układ poszczególnych stron wraz z kolumnami, tabelami i dołączonymi elementami graficznymi.

Galeria programu

Posiada wygodny i przyjazny dla użytkownika kreator konfiguracyjny, za pomocą którego w łatwy sposób zeskanujemy i rozpoznamy czarno-białe oraz kolorowe dokumenty w 53 różnych językach (w tym Polski). Presto! OCR Pro jest jednym z najlepszych programów do przetwarzania zeskanowanych dokumentów do HTML, PDF lub innych popularnych formatów.

Rozpoznaje bez problemów każdy rodzaj dokumenty, artykuł, a nawet list. Obsługa aplikacji jest bardzo prosta i co najważniejsze pozwala na skanowanie oraz rozpoznawanie kilku dokumentów w tym samym czasie. Za pomocą tego oprogramowania możemy też bezpośrednio przesyłać gotowy dokument do programu Microsoft Word lub Excel. Presto! OCR Pro bazuje na rewolucyjnej technologii, która z idealną dokładnością rozpoznaje nie tylko dokumenty, ale również niewyraźne druki przesłane faksem.

Uwaga!

  • Testowa wersja programu nie jest już dostępny do pobrania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 27.05.2012 20:54

u mnie program wogole nie chce sie uruchomic

  #1 14.04.2012 20:10

Cena 99 dolarów nie jest porażająca ale efekty skanu też nie są jakoś wygórowane. Na razie bez tabel, zwykły tekst czarno biały a program znalazł że niby niektóre słowa są zielone.
Plusem jest opcja zachowania batch file project.
Jakoś nie widzę wygodnych opcji jakie się spotyka w Fine Reader typu: określanie we własnym zakresie pól z obrazem i tekstem.

Zalecam wykorzystać 30 dni testowych aby się przekonać samemu czy takie oprogramowanie spełni oczekiwania, bo może jednak kwota za soft Fine Reader Pro będzie adekwatna do poziomu zakupionego oprogramowania ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.