reklama

PreviSat 3.5.1.7

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PreviSat to bardzo łatwy w obsłudze i darmowy program do śledzenia i obserwacji sztucznych satelitów ziemskich (zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w trybie manualnym).

Narzędzie pozwala obserwować sztuczne satelity ziemskie z perspektywy mapy świata lub z widoku mapy nieba. PreviSat jest w stanie obliczyć wszystkie trasy, jakie mogą pokonać satelity, do dowolnego miejsca na ziemi, a także pozwala na wygenerowanie drogi, jaką prawdopodobnie będzie podążać dana satelita.

PreviSat umożliwia również zapoznanie się ze rozmaitymi informacjami na temat poszczególnych satelitów. Oprócz nazwy aplikacja wyświetla także szczegóły związane z położeniem danej satelity, a nawet oferuje funkcję śledzenia ich w specjalnym trybie przypominającym centrum dowodzenia NASA.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
reklama