r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prezentacja CorelDRAW 12 PL - ostatnia szansa na rejestrację

Strona główna Aktualności

Już tylko 10 dni zostało aby zarejestrować się na oficjalną i bezpłatną prezentację CorelDRAW Graphics Suite 12 w polskiej wersji językowej oraz Corel Painter IX, która odbędzie się 16 listopada br. w kinie Silverscreen w Warszawie.

Prezentacja organizowana jest przez Corel Polska, sklep internetowy CHStudio.pl oraz magazyn komputerowy CHIP. W przerwach dostępne będą stoiska firm CHStudio i Transit.pl, gdzie będzie można porozmawiać o programach graficznych firmy Corel, otrzymać specjalne oferty, przetestować tablety Wacom, a także zapoznać się z możliwościami profesjonalnych monitorów EIZO.

Po zakończeniu prezentacji wśród jej uczestników zostaną rozlosowane nagrody:
- pakiety CorelDRAW Graphics Suite 12 PL oraz Corel Painter IX
- monitor LCD 17'' Eizo L557
- Tablet Wacom Volito
- 3 roczne prenumeraty magazynu komputerowgo CHIP

Dodatkowo, każdy z zarejstrowanych uczestników w dniu prezentacji otrzyma kupon umożliwiający zakup oprogramowania CorelDraw 12 PL Graphics Suite w specjalnie obniżonej cenie.

Więcej informacji na temat prezentacji, a także agenda i formularz zgłoszeniowy znajdują się na specjalnej stronie informacyjnej. Jak informują organizatorzy, są jeszcze wolne miejsca.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.