r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Primo Ramdisk Ultimate Edition 5.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Primo Ramdisk Ultimate Edition to nietypowe, pod wieloma względami innowacyjne, narzędzie pozwalające na stworzenie dodatkowego dysku twardego, który będzie tak naprawdę ulokowany nie fizycznie w komputerze, a w pamięci RAM.

Galeria programu

Program pozwala na stworzenie ponad stu wirtualnych dysków, które możemy ustawić zarówno jako napędy fizyczne, lub logiczne, korzystające ze standardowym systemów plików np. FAT32 i NTSF. Możemy także wybrać stworzenie jednorazowego RAMdisku, który zniknie przy następnym uruchomieniu komputera. Ważną funkcją jest możliwość wczytania zawartości dysku z obrazu, co pozwala na odzyskanie/bardziej stabilny zapis danych - należy bowiem w użytkowaniu wirtualnych napędów pamiętać, że są one ulokowane w ulotnej pamięci RAM.

Dzięki tym funkcjom, Primo Ramdisk Ultimate Edition pozwala na szybkie stworzenie wirtualnego dysku twardego, który charakteryzuje się znacznie większą szybkością działania i krótszymi czasami zapisu i odczytu danych. Korzystanie z aplikacji polega głównie na wybraniu jednej z opcji dotyczących stworzenia lub usunięcia wirtualnego dysku, a następnie konfiguracja za pomocą wbudowanego kreatora.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gut55   2 #1 18.01.2016 10:51

Wolę darmowy IMDISK, też ma dynamiczne zarządzanie RAM-em

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.