r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prince of Persia 2: The Shadow and the Flame też odświeżane

Strona główna Aktualności

Ubisoft szykuje unowocześnioną wersję Flashbacka na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3, ale ma też w planach coś dla wielbicieli urządzeń przenośnych z ekranami dotykowymi. Jak poinformował Jordan Mechner, ojciec serii Prince of Persia, firma odświeża drugą część sagi, czyli The Shadow and the Flame z 1993 roku. Książę pobiega po dachach w środowisku 2,5D, gra wyraźnie bazowana jest na trylogii Piasków Czasu i nieco też Assassin's Creed.

Nie chodzi o rozgrywkę, która w większości pozostanie wierna oryginałowi, lecz animacje oraz otoczenie — podobnie Ubisoft postąpił w przypadku mniej ambitnego graficznie Prince of Persia Classic. Mechnerowi przy okazji tego ogłoszenia zebrało się na wspominki i udało odkopać przeszło 200-stronicową dokumentację techniczną Prince of Persia 2. Dla fanów „starej szkoły” tworzenia gier będzie to niezwykle ciekawa lektura — nie tylko znajdą tutaj dokładny opis planowanych poziomów, ale również szkice wstawek fabularnych czy różnorakich pułapek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.