Print Conductor Print Conductor 7.1

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Print Conductor to narzędzie przeznaczone do wsadowego drukowania wybranych plików. W przypadku użytku niekomercyjnego można z niego korzystać za darmo.

Program został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy regularnie muszą drukować rozmaite dokumenty w ogromnej liczbie. Dzięki możliwościom, jakie oferuje Print Conductor, mogą oni zaoszczędzić sporo czasu – nie trzeba przygotowywać każdego pliku do druku ręcznie, lecz wystarczy zdefiniować, jakie dokumenty chcemy wydrukować, a następnie kliknąć odpowiedni przycisk i rozpocząć pracę.

Print Conductor stara się za wszelką cenę ułatwić życie użytkownikowi, dlatego też pozwala na eksportowanie listy plików i wykorzystanie jej w późniejszym czasie, co również umożliwia zaoszczędzenie czasu.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez Print Conductor znajdziemy przede wszystkim: Adobe PDF, Microsoft Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint, Publisher), Autodesk AutoCAD, HTML i SVG.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Intuicyjny, prosty, niezawodny
przy rozdzielczości 1920x1080 (FHD) czcionka jest rozmazana
ocena użytkownika
16.05.2018 13:28 • Recenzja do wersji 6.1

dużo drukuję z plików PDF, Word, *jpg, *png - ten program ułatwia życie. Wszystkie pliki jakie chcę wydrukować dodaję do okna programu (kopiuj-wklej, przeciągnij-upuść) i klikam w drukuj. Koniec tematu.