r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Print Envelopes Visual 4.0.1.0

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Print Envelopes Visual to niewielkie, darmowe narzędzie, które docenią przede wszystkim osoby zmuszone do częstego adresowania rozmaitych kopert. Zamiast męczyć się przy każdej kolejnej kopercie, możemy znacznie ułatwić i przyspieszyć naszą pracę właśnie z pomocą niniejszego programu.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji pojawia się proste menu, z którego możemy wejść do opcji (ustawienia języka i jednostek miar) oraz wybrać drukowanie etykiet lub kopert. Po wybraniu jednej z dwóch ostatnich, program wyświetla okno do projektowania koperty (lub etykiety, w zależności od wyboru). Możemy wybrać rozmiar koperty (albo dodać własny lub wpisać inne, mniej standardowe wymiary), zdecydować gdzie dokładnie mają być wydrukowane pole adresata i nadawcy, czy też to jaka czcionka ma być użyta.

Dalej pozostaje już tylko wpisanie danych. Można dodatkowo dołączyć do wydruku grafikę (na przykład logo firmy).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.