r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Priorytety w Gmailu teraz także dla urządzeń mobilnych

Strona główna Aktualności

Google poinformował, że zintegrowana z Gmailem usługa Priority Inbox jest teraz dostępna także na urządzeniach mobilnych, takich jak smattfony i palmtopy.

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o nowej usłudze Priority Inbox, która umożliwia automatyczne katalogowanie poczty według stopnia jej ważności. Dzięki priorytetom użytkownicy mogli rozpocząć lekturę nowych maili od tych najbardziej istotnych i łatwo zidentyfikować te o wątpliwej wartości. Pod koniec zeszłego roku Priority Inbox doczekał się aktualizacji - udoskonalono samouczący się algorytm i dodano przycisk informujący o bieżącej kwalifikacji wybranego maila. Dzięki kolejnym zmianom usługa Priorytety jest teraz dostępna także w wersji mobilnej dla systemów innych niż Android. Wystarczy, że nasze urządzenie wyposażone jest w nowoczesną przeglądarkę internetową obsługującą tagi HTML5. Wśród obsługiwanych telefonów znalazły się między innymi wszystkie iPhone z systemem iOS 3.0 lub nowszym.

Usługa Priorytety cały czas ma status beta - Google nie ujawnił, kiedy zamierza zrezygnować z tego oznaczenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.