Privacy Drive Privacy Drive 3.17

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Privacy Drive to proste narzędzie, które pozwala skutecznie chronić prywatne pliki niezależnie od ich typu. Z jego pomocą zaszyfrujemy algorytmem AES-128 lub AES-256 nasze zdjęcia, materiały wideo, dokumenty, a nawet całe foldery, zabezpieczając je przed nieautoryzowanym dostępem.

Działanie programu opiera się na tworzeniu specjalnych wirtualnych dysków, których zawartość jest wygodnie szyfrowana „w locie”. Użytkownik może kreować dowolną ilość takich woluminów, które po zamontowaniu z poziomu narzędzia dostępne są jak standardowe dyski w systemie Windows. Korzystać z nich możemy jak ze zwykłych nośników, tj. kopiować dane, modyfikować je czy usuwać.

Privacy Drive nie ogranicza w żaden sposób ilości plików, które umieścimy w naszym zaszyfrowanym dysku. Charakteryzuje się on dużą szybkością działania i niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Obsługuje dyski twarde z systemem plików FAT16, FAT32, exFAT oraz NTFS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!