PrivacyProtectorGVN 2.1.1.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PrivacyProtectorGVN to niewielka aplikacja przeznaczona dla tych użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w Internecie i nie życzą być szpiegowani na każdym kroku. Za jej pomocą nadal będziemy mogli mieć dostęp do wszystkich zasobów sieci, ale przy tym będziemy zupełnie anonimowi i żadne dane nie będą zbierane przez dostawców Internetu, czy też inne podmioty.

Program chroni prywatność użytkownika, działając jako usługa VPN (Virtual Private Network), jednocześnie posiadając jednak zdecentralizowany system - nie jest więc zależny od awarii np. głównego serwera. Po włączeniu aplikacji nadal mamy dostęp do zasobów sieci, nie są wprowadzane żadne limity na pobieranie, nie potrzeba nawet zakładać konta użytkownika. Możemy być za to pewni, że nasze działania nie są zapisywane w logach chociażby dostawców sieci.

Po zainstalowaniu aplikacji, na pasku programów pojawia się ikonka PrivacyProtectorGVN, która informuje o działaniu narzędzia. Sama jego obsługa zaś przeprowadzana jest przez interfejs webowy, otwierany w domyślnej przeglądarce internetowej. Warto zauważyć, że dość częstym przypadkiem użycia sieci VPN jest dostęp do serwisów niedostępnych w naszym kraju, takich jak Hulu, czy też Netfix.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!