Pro Motion Pro Motion 7.2.3

Strona główna Windows Grafika Tworzenie i edycja grafiki rastrowej
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pro Motion to jeden z najbardziej rozbudowanych i profesjonalnych programów do tworzenia grafiki "pixel art", czyli takiej pozwalającej generować obrazy na poziomie pojedynczych pikseli. Doskonale sprawdza się ono przy pracy ze standardowymi statycznymi grafikami, jak również z animacjami.

Oprogramowanie Pro Motion może pochwalić się szeregiem możliwości znanych z wiodących programów do obróbki grafiki bitmapowej. Wśród bogatej palety opcji znajdziemy m.in. funkcje pędzli z dużymi możliwościami personalizacji, tworzenia i zarządzania poszczególnymi klatkami animacji, a także przydatne mechanizmy pracy na warstwach i z wykorzystaniem masek. W programie pojawia się także automatyczny antyaliasing i dithering, czyli funkcjonalności, które z zasady w pixel arcie wykorzystywane być nie mogą.

Możliwości Pro Motion wykorzystane mogą być podczas tworzenia grafiki do gier na urządzenia i konsole przenośne. Jego uniwersalność sprawiła, że program wielokrotnie wykorzystywany był przez takie znane firmy jak Glu Mobile, Electronic Arts, UBI Soft, Handheld Games, Leap Frog, WayForward, Digital Eclipse, Gameloft i wiele innych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!