ProXmar MEMO 0.6.0.1

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProXmar MEMO to bezpłatny (również do zastosowań komercyjnych) osobisty organizer zdarzeń, mogący pełnić funkcję terminarza, kalendarza itp., autorstwa Marcina Jonaka.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów i olbrzymiej prostoty znajdzie swoje zastosowanie w różnych sytuacjach. Z powodzeniem wykorzystywany on może być jako narzędzie do przechowywania listy zadań do wykonania, terminarz, pozwalający zarządzać czasem, czy też kalendarz, w którym użytkownik przechowywał będzie informacje o ważnych dla niego wydarzeniach. We wszystkich tych zastosowaniach do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja automatycznych przypomnień, informująca użytkownika o zadaniach do wykonania, ważnych terminach itp.

Jednym z głównych celów, jakie postawił sobie autor podczas tworzenia aplikacji była prosta i intuicyjna obsługa. Założenie to zostało w pełni spełnione. Tworzenie nowych zadań, wpisów oraz przypomnień ogranicza się do kilku kliknięć myszką, wpisania podstawowych informacji o zdarzeniu, deklaracji jego terminu rozpoczęcia i zakończenia, a także zdefiniowania przypomnień. ProXmar MEMO pozwala tworzyć zarówno jednorazowe zdarzenia, jak również cykliczne, powtarzające się co jakiś czas. Wszystkie wpisy grupowane są w kategorie, znacznie ułatwiające zarządzanie nimi.

ProXmar MEMO po uruchomieniu dostępny jest w poziomu obszaru systemowego zasobnika, skąd poprzez wyświetlanie dymków z powiadomieniami alarmuje o nadchodzących zdarzeniach. Aplikacja uruchamiana może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajny i prosty pogram
Niechce zapisywać terminów w windows 8.1
ocena użytkownika
05.03.2015 23:03 • Recenzja do wersji 0.6.0.1

Programik pracował mi doskonale i spełniał moje oczekiwania na viście. Zmieniłem Windowsa na 8.1 ładnie się zainstalował i uruchomił i tu pierwsza niespodzianka podmieniona baza danych nie wczytała się. na viście nie było z tym problemu. Usiłowałem stworzyć bazę na nowo aczkolwiek z wielką niechęcią jednak nic nie chce dodać :-(