ProXmar MEMO 0.6.0.1

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProXmar MEMO to bezpłatny (również do zastosowań komercyjnych) osobisty organizer zdarzeń, mogący pełnić funkcję terminarza, kalendarza itp., autorstwa Marcina Jonaka.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów i olbrzymiej prostoty znajdzie swoje zastosowanie w różnych sytuacjach. Z powodzeniem wykorzystywany on może być jako narzędzie do przechowywania listy zadań do wykonania, terminarz, pozwalający zarządzać czasem, czy też kalendarz, w którym użytkownik przechowywał będzie informacje o ważnych dla niego wydarzeniach. We wszystkich tych zastosowaniach do dyspozycji użytkownika pozostaje funkcja automatycznych przypomnień, informująca użytkownika o zadaniach do wykonania, ważnych terminach itp.

Jednym z głównych celów, jakie postawił sobie autor podczas tworzenia aplikacji była prosta i intuicyjna obsługa. Założenie to zostało w pełni spełnione. Tworzenie nowych zadań, wpisów oraz przypomnień ogranicza się do kilku kliknięć myszką, wpisania podstawowych informacji o zdarzeniu, deklaracji jego terminu rozpoczęcia i zakończenia, a także zdefiniowania przypomnień. ProXmar MEMO pozwala tworzyć zarówno jednorazowe zdarzenia, jak również cykliczne, powtarzające się co jakiś czas. Wszystkie wpisy grupowane są w kategorie, znacznie ułatwiające zarządzanie nimi.

ProXmar MEMO po uruchomieniu dostępny jest w poziomu obszaru systemowego zasobnika, skąd poprzez wyświetlanie dymków z powiadomieniami alarmuje o nadchodzących zdarzeniach. Aplikacja uruchamiana może być automatycznie wraz ze startem systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajny i prosty pogram
Niechce zapisywać terminów w windows 8.1
ocena użytkownika

Programik pracował mi doskonale i spełniał moje oczekiwania na viście. Zmieniłem Windowsa na 8.1 ładnie się zainstalował i uruchomił i tu pierwsza niespodzianka podmieniona baza danych nie wczytała się. na viście nie było z tym problemu. Usiłowałem stworzyć bazę na nowo aczkolwiek z wielką niechęcią jednak nic nie chce dodać :-(

05.03.2015 23:03 | Recenzja do wersji 0.6.0.1

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #20 07.06.2017 15:05

@POMOCY!!!! Ktoś wie jak pozbyć się tego dziada z kompa? Usunęłam co się dało, ale nadal przy urucham (niezalogowany): NIE!

  #19 03.08.2016 09:28

Już sobie poradziłam, gdyby ktoś miał problem z usunięciem polecam Revo UninstallerPro, poradził sobie wyśmienicie, wersja testowa

  #18 02.08.2016 21:21

@Anonim (niezalogowany):

  #17 12.07.2014 11:16

@Merss (niezalogowany): gg c:\program files\proxmar memo. tu się schował,mi się udało odinstalować

  #16 12.07.2014 11:15

c:\program files\proxmar memo. tu się schował,ja chyba odinstalowałam

  #15 25.05.2014 14:43

Jak odinstalować ten program? Po usunięciu nie odnajduje go nawet w CCCleaner - a w przy każdym uruchomieniu wyskakuje próba instalacji programu... Dzięki za odpis.

  #14 06.04.2013 12:18

ten link nic nie działa nie ma archiwum tylko pusta ikona winrara

  #13 16.10.2012 12:14

Więc jest źle podlinkowany...

DanKar REDAKCJA  16 #12 30.09.2012 13:36

@jedrus83: Nie powinno być żadnego problemu z pobieranym tutaj plikiem, gdyż podlinkowany on jest bezpośrednio ze strony producenta.

  #11 30.09.2012 11:52

"Archiwum uszkodzone" - pobrane z dp. Ze strony autora działa wszystko ok. Sprawdźcie to :)

  #10 03.05.2012 22:26

Dziwna sprawa, mi tam działa bez problemu i też mam Comodo :) Naprawdę super program.

  #9 24.04.2012 13:47

Niestety, nic to nie daje. Nadal blokuje szkodliwe oprogramowanie i przesyła do kwarantanny.

  #8 10.04.2012 22:24

mpb, prawdopodobnie podczas deinstalacji program był uruchomiony. Zamknij go całkowicie, tzn. albo prawym przyciskiem na ikonę w trayu i Zakończ program, albo z menu - Zakończ, a następnie usuń folder c:\program files\proxmar memo.

  #7 07.04.2012 19:19

Bardzo prosze o pomoc !
Zainstalowalam ten program (ok 2 tyg temu), nastepnie sprawdzilam, czy mi odpowiada i wpisalam probnie dwa "zadania do wykonania". Byc moze program jest ok. ale ja akurat szukalam innego sposobu organizacji. Chwile pozniej odinstalowalam program bez problemu - w panelu konfiguracji, wszystko poznikalo, oprocz jednego - otoz, przy kazdym wlaczeniu komputera i nie tylko, pojawia sie okno,przypomnienie mojego "zadania do wykonania" i nie ma zadnej opcji, aby to usunac, jak probuje cokolwiek, wszystko sie blokuje. Bede bardzo wdzieczna za porade.
Wkleje moja prosbe rowniez na forum, gdyby tutaj nie zostalo przeczytane w najblizszym czasie.

  #6 29.03.2012 09:08

EB, Comodo blokuje większość programów, których po prostu "nie zna". Wystarczy dodać regułę w ustawieniach i programik śmiga. Przynajmniej u mnie ;)

  #5 25.03.2012 15:32

Comodo mi go blokuje i odsyła do kwarantanny. Tak więc nici z instalacji.

  #4 17.03.2012 07:16

I jeszcze jedna uwaga:
- istotnie, przydałoby się kiedyś zintegrować kalendarz z jakąś bazą internetową aby móc mieć możliwość wglądu w niego zdalnego. Przez internet, i z wersją mobilną. Z zachowaniem układu wizualnego w miarę możliwości i stylizacji.

Ma być prosty lecz dostępny z wielu miejsc, z synchronizacją. Najprościej więc zrobić wersję "chmurową".

  #3 17.03.2012 07:08

Ściągnąłem program bo generalnie szukałem czegoś prostego i ergonomicznego, nieprzytłaczającego (żeby nie tracić czasu na organizację tylko na realilzację oragniazowanych zadań) i w gruncie rzeczy ten program tym jest.

Ogólna organizacja programu mi się podoba: kalendarze, kategorie wstępne zadań i spraw (dom, praca, szkoła) i podtypy zadań. Rzut na dzień, miesiąć - fajne. Dodaj, usuń - fajne.
Podział ekranu - fajny (lewo kategorie, środek zadania, prawo edycja detailsów).

Program jako baza fajny ale mam następujące uwagi:

- brakuje rzutu tygodnia. Dzień, tydzień, miesiąc i ew. rzut roczny by się przydał na jakieś najważniejsze zdarzenia planowania rocznego

- typy podspraw- brakuje : telefony do wykonania albo maile, kontakty (to ważna sprawa - kontakt)

- komunikacja elementów interfejsu: użyte są radiobuttony zamiast checkboxów w zakresie selekcji podtypów zadań - to jest mylące bo radiobuttony raczej sugerują wykluczanie się

- brakuje priorytetów zadań w danej kategorii. Program fajnie aby układał zadania na dziś wg priorytetów w kategorii. Czasem stosuje sie A,B,C,D lub A,B,C,D plus kolejna liczba jak zadań jest więcej.

- program nie komunikuje nazwy kategorii zadania na panelu dnia (Praca, Prywatne a także podkategori-spotkanie, opłata itp)

- program kategoryzuje na panelu dnia: zbliżające się, zaległe, nieterminowe - to fajne. Dodałbym klasyczne określniki jako PILNE, WAŻNE. WAŻNE niosą ze sobą korzyści z wykonania ale do końca nie mają terminu

- dla dnia zrobiłbym wariant rzutu kolejnych godzin (jako zakładka do wglądu w dzień - jedna strona to rzut na kolejne godziny, druga - jakie zadania z jakich kategorii są do wykonania, takie spojrzenie na przekrój zadań w kategoriach)

- przydałaby się jakaś możliwość notowania ile zajęło faktycznie godzin jakieś zadanie, jakiś komentarz do wpisania w związku z takim zadaniem i jakieś możliwości raportowania np. ile w ciągu tygodnia zajęło mi czasu jakie kategorie działania

- projekt jako kategoria - fajnie byłoby wprowadzić przypisanie zadania pod konkretny projekt. jakiś słownik projektów a potem zadanie oprócz kategoryzaji przypisywane jest pod konkretny projekt np. KLIEN X - ZADANIE Y. Albo nawet osobno: KLIENT, osobno PROJEKT. W ten sposób można potem raportować sobie ile zajeła mi czasu obsługa konkretnego klienta w konkretnym projekcie.

Tak czy siak program jako koncepcja i baza - fajny

tomek@programista.co

  #2 16.03.2012 08:01

W programie, od najbliższej aktualizacji, dostępna będzie funkcja eksportu oraz importu plików kalendarzy, ułatwiająca korzystanie z programu na różnych komputerach, np. w pracy i w domu.

Arqs   2 #1 14.03.2012 14:10

Estetycznie wykonany, niewielki ale nie wspiera zdalnych kalendarzy, co sprawia, że aplikacja nie ma zbyt wiele sensu. Przynajmniej dla mnie. Musiałbym targać ze sobą wszędzie laptopa...

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję