Proc Net Monitor 7.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Proc Net Monitor to niewielkie i darmowe narzędzie służące do monitorowania i analizowania aktywności w sieci wszystkich uruchomionych w systemie procesów. Program wyświetla wszystkie aktywne połączenia sieciowe dla każdego procesu wraz z wykorzystywanymi przez niego portami TCP/UDP.

Narzędzie przedstawia wszystkie procesy korzystające z połączenia sieciowego w postaci listy, zawierającej informacje o identyfikatorze, numerze sesji, producencie czy dokładnej lokalizacji odpowiadających im plikom. Dzięki wbudowanej funkcji wyszukiwania komponentów działających na wybranym porcie możliwe staje się np. łatwe wyłączenie wszystkich procesów uzyskujących dostęp do HTTP lub FTP.

Proc Net Monitor pozwala wykonywać na procesie takie operacje jak jego wyłączenie, wyświetlenie właściwości, lokalizacji pliku, a w przypadku podejrzanych składników zweryfikowanie ich w usługach VirusTotal, ProcessLibrary lub wyszukiwarce Google. Program ten więc, doskonale sprawdza się jako narzędzie do zabezpieczania systemu przed złośliwym oprogramowaniem. Nie zabrakło w nim również opcji generowania raportów i zapisywania ich w formacie HTML lub XML.

Uwaga!

  1. Program rozpowszechniany jest w postaci archiwum ZIP, które zawiera narzędzie w wersji instalacyjnej i portable.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 24.02.2015 18:13

Przydatne programik.

  #2 07.02.2015 10:19

Ciekawe. Nawet bardzo ciekawe narzędzie, jak za Free, bo pokazuje na żywo jaki proces bierze udział w połączeniu z Internetem.

  #1 29.09.2014 11:53

- Proc Net Monitor -
Program doskonale sprawdza się jako narzędzie do zabezpieczania systemu przed złośliwym oprogramowaniem. (?) - OKi.
Proc Net Monitor v4.5 - http://securityxploded.com/download.php#procnetmonitor
inne... od tej firmy - Download Center - http://securityxploded.com/download.php
Pozdrowił.