Process Tamer 2.11.01

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aplikacja przeznaczona jest do monitorowania i kontrolowania zasobów procesora wykorzystywanych przez procesy uruchomione w systemie.

Process Tamer obniża priorytet programu, który w danym momencie obciąża najbardziej procesor. Takie działanie pozwala na wykorzystywanie mocy procesora przez inne programy, ponadto system nie powinien przestać odpowiadać. Dodatkowo w ustawieniach programu można zdefiniować dla jakich procesów Process Tamer ma z założenia obniżać priorytet działania oraz zobaczyć średnie i aktualne wykorzystywanie CPU.

Wersja 2 programu jest tak samo wydajna jak poprzednia, posiada jednak dodatkowo przyjazne okienka, w których można ustawić takie parametry jak wyłączenie podpowiedzi w dymkach, zmienianie ikon czy włącznie logów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!