Product Key Explorer Product Key Explorer 4.2.6

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Product Key Explorer pozwala odczytać identyfikatory produktu oraz klucze licencyjne większości najpopularniejszych programów, gier czy systemów operacyjnych.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i chociaż nie dysponuje polskim interfejsem graficznym to z pewnością nie przysporzy nikomu problemów. Umożliwia ona wyszukiwanie licencji na lokalnym komputerze, jak również na komputerach w sieci (względem zakresu lub listy adresów IP).

Z pomocą Product Key Explorer odzyskamy klucz licencyjny systemu Windows Vista/7/8/10, pakietu biurowego Microsoft Office, różnego typu aplikacji Adobe i Norton, gier Electronic Arts i wielu, wielu innych. Listę z wykrytymi kluczami możemy wyeksportować do pliku TXT, XLS, CSV, MDB, HTML, XML lub SQLite.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala jedynie wyszukiwać klucze licencyjne – nie daje możliwości ich podglądu.
  • Pełna lista wspieranych przez program pozycji dostępna jest na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!