reklama

Produkty Panda 2011 wydane

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Panda Security wprowadziła nowe wersje programów antywirusowych: Panda Internet Security 2011, Panda Global Protection 2011, Panda Antivirus Pro 2011 i Panda Internet Security for Notebooks.

Nowe wersje programów są o 50% bardziej wydajne w porównaniu z wcześniejszymi wydaniami - informuje producent. Wprowadzono takie funkcje jak zarządzanie siecią domową, tryb gier/multimediów oraz wirtualną klawiaturę. Użytkownik może skorzystać także ze zdalnego dostępu do komputera z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu, wirtualnej przeglądarki, szyfrowania plików czy trwałego usuwania danych. Dostępny jest firewall z ochroną w sieciach WiFi, filtry poufnych informacji, a także możliwość tworzenia kopii zapasowych ważnych plików. Z kolei funkcja PC tune-up pozwala na optymalizację pracy systemu Windows.

Programy Panda Security działają w oparciu o Kolektywną Inteligencję. Jest to model ochrony, który bezpośrednio od społeczności internetowej gromadzi informacje na temat złośliwego oprogramowania. Zebrane w ten sposób dane przechowywane są na serwerach online, z którymi użytkownik łączy się podczas połączenia z internetem.

Wersje testowe nowych programów są dostępne od dzisiaj w wersji anglojęzycznej. Polska premiera przewidziana jest na koniec lata. Angielskie wersje można w międzyczasie pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo w odpowiadających im kategoriach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama