reklama

Produkty TrustPort 2014 od dziś w sprzedaży w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Linia TrustPort 2014, czyli najnowsza odsłona czeskiego oprogramowania chroniącego komputery przed wirusami, dziś weszła na polski rynek. Programy można kupić w wersji w pełni przetłumaczonej na język polski.

TrustPort 2014 jest spójnym systemem zabezpieczającym, który nadaje się do stosowanie zarówno na komputerach domowych, jak i w firmach. W tej wersji sporo zmieniło się „pod maską” programu i zmodyfikowane zostały jego trzy silniki antywirusowe. Proces skanowania został zoptymalizowany, dzięki czemu jest szybszy i mniej obciążający system, można więc spokojnie wykorzystać TrustPort 2014 także do ochrony starszych komputerów. Pojawiła się możliwość utworzenia dysku startowego dla systemu Windows 8, sporo nowości znalazło się także w module odpowiedzialnym za działanie Zapory. Ponadto, użytkownicy mogą wybierać między profilami zapory zdefiniowanymi przez producenta (Dom, Praca, Siec publiczna), lub definiować własne reguły.

Znacznie zmienił się także wygląd interfejsu graficznego oprogramowania. W tej wersji został on ujednolicony z systemem Windows 8 i przystosowany do obsługi na urządzeniach wyposażonych w dotykowe ekrany.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że do kolekcji programów zapewniających ochronę urządzeń mobilnych firmy TrustPort dołączyły dwa nowe produkty. TrustPort Skytale dla Androida oraz iOS ma za zadanie ochronić korespondencję przechowywaną na urządzeniu. Aplikacja integruje się z programami obsługującymi SMS-y i wieloma popularnymi klientami poczty elektronicznej, aby zaszyfrować przechowywane wiadomości 256-bitowym algorytmem AES. TrustPort Portunes z kolei jest swojego rodzaju cyfrowym, bezpiecznym (zaszyfrowanym) schowkiem na urządzeniu mobilnym. Aplikacja preznaczona jest do przechowywania haseł, numerów kart kredytowych, PIN-ów i prywatnych notatek wszelkiego rodzaju. Informacje te można synchronizować między urządzeniami dzięki chmurze. Aplikacja zawiera także podręczny generator silnych haseł. Do najnowszego TrustPort Mobile Security zaś trafiła obsługa popularnych mechanizmów umożliwiających odnalezienie zgubionego urządzenia oraz zdalne zarządzanie. Wszystkie produkty mobilne są zintegrowane z innymi programami tego producenta.

Najnowsze wersje produktów firmy TrustPort można już kupić na stronie polskiego dystrybutora. Z naszej bazy programów można pobrać wersje próbne TrustPort Total Protection 2014, TrustPort Internet Security 2014 i TrustPort Antivirus 2014.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama