Profesjonalna animacja w domu...

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma NaturalMotion przygotowała specjalną edycję programu endorphin przeznaczoną do nauki tworzenia animacji wirtualnych postaci 3D. Od dzisiaj ten program dostępny jest również do pobrania z naszego vortalu.

endorphin Learning Edition to darmowa edycja aplikacji przeznaczonej do tworzenia zaawansowanych animacji postaci. Program wykorzystuje przełomową technologię (Dynamic Motion Synthesis) w ożywianiu wirtualnych postaci, która bazuje na osiągnięciach naukowych Uniwersytetu Oxfordzkiego. DMS stwarza wysokogatunkowy obraz 3D w czasie rzeczywistym dzięki połączeniu sztucznej inteligencji, biomechaniki i symulacji dynamiki.

Program z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko do produkcji efektów specjalnych w filmach, ale również do tworzenia realistycznych ruchów postaci w grach przeznaczonych dla PC i konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360. Edycja Learning Edition w porównaniu do komercyjnej wersji programu pozbawiona jest kilku opcji w tym braku możliwości eksportu animacji do innego formatu niż pliki AVI.

Najnowszą wersję aplikacji endorphin 2.7.1.7332 Learning Edition można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja animacji

© dobreprogramy