Profesor Henry 5.0 Gramatyka

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język angielski
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program do nauki języka angielskiego przeznaczony dla osób o każdym poziomie zaawansowania. Zawiera przejrzysty, ilustrowany i w pełni udźwiękowiony podręcznik (ponad 2000 przykładów), który przystępnie tłumaczy zasady gramatyki, a dostosowane do niego ćwiczenia (ponad 4000) pozwalają trwale przyswoić nowy materiał. Łącznie w programie obecnych jest ponad 8 godzin nagrań z udziałem native speakerów pochodzących z różnych stron Wielkiej Brytanii. Dobór zagadnień sprawia, że program stanowi doskonałe przygotowanie do egzaminów FCE (First Certificate in English) i CAE (Certificate Advanced English). Wraz z programem zawarty jest Słownik zawierający ponad 12 000 haseł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 16.02.2015 10:16

@Gość103945 (niezalogowany):
jak już to ortografii

  #2 13.01.2011 17:25

"hyba" Ty się polskiej gramatyki najpierw naucz:P

  #1 31.05.2010 20:28

hyba nie jest to zbyt wiarygodny program, skoro po przejsciu 70 pytan w tescie zapragnąłem dowiedzieć się dlaczego mam dużo błędów. Jak jeszcze nigdy w zadnym programie okazalo się ze program henry sam zaznacza zle odpowiedzi mimo ze zaznaczalem zupełnie inne i własnie tak doszedlem do tego że nie miałem ani jednego błędu w tescie na gramatyke. Tylko jak tu teraz wyznaczyc sobie inne tematy niz narzuca henry do powtorki