r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Profesor Henry 6.0 Słownictwo poziom 3 & 4

Strona główna Windows Edukacja i nauka Język angielski

Profesor Henry 6.0 Słownictwo 3 & 4 to najnowsza wersja bestsellera do nauki słówek - kursu do intensywnej i wszechstronnej nauki języka angielskiego dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Program wszechstronnie i skutecznie uczy 14 000 słów, zwrotów i zdań angielskich na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Atrybutami programu są różnorodne ćwiczenia (aż 18 rodzajów) oraz system inteligentnych powtórek - gwarancja szybkiej i efektywnej nauki. Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują kursu do nauki specjalistycznego słownictwa oraz osób przygotowujących się do renomowanych egzaminów językowych: CAE i CPE. Profesor Henry skutecznie uczy języka angielskiego. Dzięki systemowi inteligentnych powtórek czas potrzebny na naukę języka zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany. System dostosowuje się do Użytkownika i, w oparciu o analizę jego postępów w nauce, wyznacza najlepszy czas i zakres powtórek, po to, aby słowa dłużej pozostały w pamięci.

Bogactwo urozmaiconych ćwiczeń (aż 18 rodzajów) pozwala opanować wszystkie niezbędne podczas egzaminów umiejętności - rozumienie tekstów, formułowanie wypowiedzi, tłumaczenie oraz przyswoić trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 14.09.2013 21:17

Czy program działą na windows 7, 8 ?

  #5 30.01.2013 22:49

minie również przekierowuje na inną stronę...

  #4 13.04.2012 13:15

Czy ten program można ściągnąć ,bo u mnie wyświetla się tylko link do strony płatnej ?

  #3 29.06.2011 12:10

w porównaniu ze "słownictwem 1&2", część 3&4 zawiera wiele słów, o których nie miałem pojęcia, a naprawdę warto je poznać. Polecam

  #2 03.06.2010 22:00

Mam ten program jest naprawdę skuteczny i wart polecenia.:))

  #1 26.03.2009 20:18

Bardzo solidny program z ciekawym zestawem ćwiczeń mnie przypadły do gustu znajdowanie wyrazów w rozsypance literowej i system powtarzania. Jak dla mnie na uwagę zasługuje fakt że angażuje nie tylko wzrok ale i słuch (szczególnie wartościowe przykładowe zdania z powtarzanym wyrazem w znacznej części z nagraniem). ZDECYDOWANIE GODNY POLECENIA.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.