Profesor Henry 6.0 Słownictwo 3 i 4 w sprzedaży

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydawnictwo Edgard, specjalizujące się w profesjonalnych pomocach do nauki 20 języków obcych, przedstawia najnowszą wersję programu Profesor Henry.

Profesor Henry 6.0 Słownictwo 3 & 4 to najnowsza wersja bestsellera do nauki słówek - kursu do intensywnej i wszechstronnej nauki języka. Program przeznaczony jest dla osób, które potrzebują gotowych wzorców i chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem. Siłą Profesora jest System Inteligentnych Powtórek i urozmaicone ćwiczenia - gwarantują szybką i efektywną naukę.

Program uczy aż 14 000 angielskich słówek, wyrażeń i zdań. Profesor jest również w pełni multimedialny - wszystkie przykłady zostały udźwiękowione przez rodowitych Anglików (11 godzin nagrań), a użytkownik może korzystać z opcji nagrywania przez mikrofon. Profesor Henry jest doskonałą pomocą dla osób zaawansowanych w nauce języka angielskiego, oraz dla przygotowujących się do CAE i CPE.

W najnowszej wersji program został znacznie zmieniony i udoskonalony: powiększono bazę słownictwa, zwiększono ilość nagrań, dodano nowe typy ćwiczeń, wzbogacono o nowe opcje, m.in. dynamicznie generowane gry językowe, dodano łatwe drukowanie karteczek ze słówkami, przygotowano nowoczesną oprawę graficzną i uproszczono interfejs, wbudowano edytor słownictwa - w prosty sposób można samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i dodawać nowe słówka, zastosowano automatyczną aktualizację przez Internet oraz narzędzie do skopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.

Warto przy tej okazji przypomnieć, że firma Edgard udostępniła specjalnie dla naszych Czytelników bezpłatną edycję skondensowanego programu do nauki języka angielskiego - Angielski w pigułce 3. Program dostępny jest do pobrania w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Język angielski

© dobreprogramy