Profesor Klaus i Profesor Pedro w nowych wersjach

Strona główna Aktualności

O autorze

Wydawnictwo Edgard, producent kursów do nauki 20 języków obcych udostępniło wersje demonstracyjne swoich dwóch najnowszych produktów - Profesor Klaus 6.0 Słownictwo do nauki języka niemieckiego oraz Profesor Pedro 6.0 Słownictwo do nauki języka hiszpańskiego.

Profesor Pedro i Klaus 6.0 Słownictwo to najnowsze wersje kursów wydawnictwa Edgard do intensywnej i wszechstronnej nauki języka hiszpańskiego i niemieckiego. Programy przeznaczone są dla osób, które potrzebują gotowych wzorców i chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem. Siłą Profesorów jest System Inteligentnych Powtórek i urozmaicone ćwiczenia - gwarantują szybką i efektywną naukę.

W najnowszej wersji obu programów powiększono bazę słownictwa, zwiększono ilość nagrań i dodano nowe typy ćwiczeń. Pojawiły się także nowe opcje, m.in. dynamicznie generowane gry językowe i łatwe drukowanie karteczek ze słówkami. Zmianom uległa oprawę graficzną, a interfejs został uproszczony. Wbudowano też edytor słownictwa - w prosty sposób można teraz samodzielnie dokonywać zmian w bazie programu i łatwo dodawać nowe słówka. Oprócz tego nowością jest automatyczna aktualizacja przez Internet oraz narzędzie do kopiowania na twardy dysk plików z nagraniami.

Oba programy dostępne są w sprzedaży na stronie producenta w cenie 69,90 zł. Dla użytkowników starszych wersji producent przygotował opcję uaktualnienia po obniżonej cenie - 29,90 zł. Przed zakupem warto pobrać bezpłatne wersje demonstracyjne, które publikujemy w naszym vortalu.

Wersję demonstracyjną programu Profesor Klaus 6.0 Słownictwo oraz Profesor Pedro 6.0 Słownictwo można pobrać z działu PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Inne języki obce.

© dobreprogramy