Profesor Pedro 6.0 Słownictwo

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Profesor Pedro Słownictwo to multimedialny kurs języka hiszpańskiego przeznaczony dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Profesor Pedro intensywnie uczy 7 000 hiszpańskich słówek, wyrażeń i zdań. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, dzięki któremu nauka jest niezwykle efektywna. Pedro zawiera również 1300 przykładowych zdań, które pokazują znaczenie słów w kontekście. Baza słówek programu została opracowana na podstawie częstotliwości występowania wyrazów we współczesnym języku hiszpańskim, wszystkie przykłady są udźwiękowione przez rodowitych Hiszpanów (ponad 8 godzin nagrań), dodatkowo w programie statystyka oraz słownik zawierający 7 000 haseł. W wersji 6.0 m.in. zmeniono oprawę graficzną, dodano opcję drukowania flashcards (karteczek ze słówkami), dynamicznie generowane gry językowe, możliwość samodzielnego dodawania słówek, nowe rodzaje ćwiczeń i automatyczną aktualizację przez Internet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 20.06.2010 00:42

Mam problem z tym programem:/
Ściągnąłem to demo i wszystko fajnie ale w ogóle nie odtwarza mi dzwieku:/ Mam Viste ale wątpię żeby to było przez to ponieważ w obsługiwanych systemach jest Vista:/ Jeśli ktoś mógłby mi jakoś pomoc lub cokolwiek innego to byłbym bardzo wdzięczny!:))

  #3 20.06.2010 00:33

Mam problem z tym programem:/
Sciagnalem to demo i wszystko fajnie ale wgl nie odtwarza mi dzwieku:/ Mam Viste ale watpie zeby to bylo przez to poniewaz w obslugiwanych systemach jest Vista:/ Jesli ktos moglby mi jakos pomoc lub cokolwiek innego to bylbym bardzo wdzieczny!:))

  #2 05.07.2007 21:20

mnie sie podoba ta wersja demo :) na poczatek wystarczy... plusem jest to ze najpierw słychac słowoa po chwili pojawia sie tłumaczenie słów,
powodzenia;)

  #1 22.03.2007 17:32

własnie zassysam! mam nadzieje ze bedzie dobry!