r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Profesor Pierre Słownictwo 6.0

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne języki obce

Profesor Pierre 6.0 Słownictwo to nowoczesny kurs do nauki języka francuskiego z inteligentnym systemem powtórek. Program przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, które potrzebują gotowych wzorców lub chcą szybko opanować słownictwo niezbędne w aktywnej i swobodnej konwersacji z obcokrajowcem. Profesor Pierre uczy aż 10 000 słów i zdań oraz zawiera 8 godzin nagrań profesjonalnych lektorów. Siłą Profesora jest System Inteligentnych Powtórek oraz urozmaicone ćwiczenia (aż 18 rodzajów) – gwarantują szybką i efektywną naukę. Dzięki systemowi czas potrzebny na naukę zostaje maksymalnie skrócony i w pełni wykorzystany.

Galeria programu

W wersji 6.0 pojawiły się również nowe opcje, które sprawiają, że nauka języka francuskiego jest jeszcze bardziej atrakcyjna – dynamicznie generowane gry językowe i możliwość drukowania flashcards – karteczek ze słówkami. Program polecany jest uczniom, samoukom, osobom przygotowującym się do egzaminów, a także uczęszczającym na kursy – jako uzupełnienie nauki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  16 #2 29.11.2010 23:22

@mi: Taka informacja znajduje się w opisie programu w sekcji 'Licencja'.

  #1 29.11.2010 22:52

Może łaskawie byście dopisali, że to wersja demo?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.