ProgDVB 7.39.6

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze stacji radiowych i TV
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ProgDVB to bezpłatny program umożliwiający oglądanie telewizji i słuchanie stacji radiowych, których sygnał nadawany jest z satelity lub za pośrednictwem Internetu.

Do poprawnej pracy programu wymagana jest, oprócz oczywistej w tym przypadku anteny satelitarnej, także jeden z kilkunastu modeli specjalnych kart do odbioru telewizji satelitarnej. Oprócz oglądania, ProgDVB umożliwia także nagrywanie sygnału telewizyjnego lub radiowego, a także jego retransmisję do innych użytkowników sieci lokalnej (tzw. broadcasting). Opcja Harmonogram pozwala na wcześniejsze zaplanowanie nagrywania ulubionego programu tak jak w przypadku klasycznego magnetowidu.

Możliwości programu można też zwiększyć za pomocą opcjonalnych wtyczek (tzw. pluginów).

Uwaga!

  1. * - na stronie producenta dostępne jest do pobrania uaktualnienie do programu, dzięki któremu możliwe jest zainstalowanie programu pod kontrolą systemów Windows 98 i Me, a także uaktualnienie optymalizujące dla posiadaczy komputerów z procesorami Intel Pentium 4.
  2. Polska wersja programu dostępna jest po instalacji spolszczenia ze strony producenta.
  3. Listę wspieranych kart do odbioru telewizji satelitarnej znaleźć można na stronie producenta.
  4. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ładnie wygląda.
Nie działa.
ocena użytkownika
14.07.2018 18:34 • Recenzja do wersji 7.24.2

Bardzo kiepska aplikacja. Próbowałem go użyć do odbioru DVB-T pod Windows 10. Po skonfigurowaniu programu i urządzenia daję skanowanie, czas odpowiedzi programu to jakieś 30 minut, ok daję "skanowanie" i czekam... po 240 minutach aplikacja nadal wisi.. Próbuję ją wyłączyć z menadżera (bo oczywiście nie odpowiada) - menadżer jej zamknąć nie może. Ok, więc restart komputera. Daję szansę ponownie, tylko teraz trochę chciałem ułatwić aplikacji robotę, więc wybrałem wybrałem ręcznie kanał i daję skanuj - mija 45 minut i sygnał 0% - dziwne, bo nadajnik widzę z okna i sygnał jest zawsze na poziomie 100% nawet na kawałku drutu. Może zbieg okoliczności (np. wyłączyli nadajnik) sprawdzam na TV ... i 100% sygnału. Strata czasu i nerwów - program zwyczajnie nie działa. Polecam każdy inny program: Blaze, DVB Dream etc.