Program Magazynowy 3.0

Strona główna Windows Firma Programy handlowe i magazynowe
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Magazynowy z modułem RFID to nowoczesny i mobilny system, pozwalający na komfortowe zarządzanie gospodarką magazynową i materiałami w firmie.

Aplikacja posiada funkcje właściwe dla systemów wysokiego składowania WMS wraz z dwukierunkową współpracą z systemami ERP. Umożliwia ewidencję towarów i materiałów, wystawianie dokumentów Pz\Wz\Rw\MM, obsługę różnych lokalizacji magazynowych, a także inwentaryzację magazynu. Program wspiera terminale mobilne i pozwala na archiwizację danych oraz ich wymianę z oprogramowaniem ERP.

Dostępne w magazynie produkty i towary oznaczamy kodami kreskowymi lub nowoczesnymi znacznikami zbliżeniowymi - tagami RFID UHF. Czytniki RFID i anteny (bramy i bramki RFID UHF) skutecznie kontrolują wejście lub wyjście z magazynu przedmiotów oznaczonych tagami (czipami) lub kartami RFID, tworząc od razu stosowne dokumenty magazynowe.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na 30-krotne uruchomienie programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!