r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Program Pomocy Autodesk dla bezrobotnych

Strona główna Aktualności

Firma Autodesk uruchomiła Program Pomocy kierowany do architektów, projektantów i inżynierów, którzy byli zatrudnieni w branży architektonicznej, inżynieryjnej, projektowej i produkcyjnej, a obecnie pozostają bez pracy. Program ma pomóc osobom zwolnionym z pracy w dobie spowolnienia gospodarczego w zachowaniu i poszerzeniu kwalifikacji.

W ramach Programu Pomocy Autodesk (Autodesk Assistance Program) udostępnione zostało oprogramowanie do projektowania, a także szkolenia oraz zasoby, które pomogą zwolnionym z pracy specjalistom utrwalić i rozszerzyć umiejętności w zakresie technologii 3D. Korzystający z programu mogą skorzystać z bezpłatnych licencji studenckich (w większości przypadków licencje na 13 miesięcy z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) na najnowsze aplikacje Autodeska.

Ponadto Autodesk oferuje dla uczestników programu bezpłatne szkolenie on-line: szkolenie „na żądanie” dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu dzięki subskrypcji na kursy elektroniczne, Autodesk University on-line i podręcznikom elektronicznym. Dodatkowo na promocyjnych warunkach korzystający mogą skorzystać ze szkoleń bezpośrednich, przygotować się do uzyskania certyfikatów i zdać egzaminy w niższych cenach.

r   e   k   l   a   m   a

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie www.autodesk.pl/assistance.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.