r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Program TV (WP) 4.0.8

Strona główna Android Wiadomości Programy telewizyjne

Program TV to jedna z pierwszych i najpopularniejszych tego typu aplikacji w sklepie Google Play, aplikacyjna wersja internetowego serwisu tv.wp.pl. Umożliwia łatwy i szybki dostęp do programu telewizyjnego wybranych stacji (w ofercie ponad 300 kanałów, w tym 139 polskojęzycznych) i przeglądanie go za pomocą osi czasu lub tradycyjnych tabel godzinowych.

Galeria programu

Aplikacja oferuje duże możliwości personalizacji, w tym układanie własnej kolejności kanałów, nadawanie im numerów, pobieranie programu tygodniowego. W łatwy sposób możemy także ustawić powiadomienia o interesujących nas programach czy zsynchronizować emisję danego programu z kalendarzem systemowym. W aplikacji zawarto opisy poszczególnych pozycji, informacje o programach na żywo, czasie trwania i obsadzie, a także podział na strefy czasowe dla każdego z krajów. Ciekawymi propozycjami możemy dzielić się poprzez email lub Facebooka.

Program TV od Wirtualnej Polski cechuje przejrzystość i funkcjonalność, niewątpliwym plusem jest duża ilość kanałów telewizyjnych i praktycznie bezproblemowa obsługa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.