Program-JPK Program-JPK 20.08.27

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program-JPK to oprogramowanie umożliwiające generowanie JPK (skrót od: Jednolity Plik Kontrolny) na bazie różnych danych, scalanie wielu plików JPK oraz szyfrowanie, podpisywanie i wysyłanie JPK do Ministerstwa Finansów. Co istotne, aplikacja potrafi współpracować z dowolnym systemem ERP.

Najważniejsze funkcje programu

  • Rejestr plików JPK - Umożliwia import i archiwizowanie dokumentów XML do bazy danych. Dołączone dokumenty JPK można szyfrować, podpisywać i wysyłać bezpośrednio do serwera MF.
  • Analiza plików JPK - Otwiera wskazany plik JPK XML w trybie przeglądania zawartości szczegółowej. Umożliwia sumowanie, wydruki, kontrolę i edycję plików. Po zmianie danych można wygenerować nowy plik XML.
  • Otwórz Jpk w arkuszu - Otwiera wskazany plik JPK XML w arkuszu kalkulacyjnym. Dla dokumentów VAT, FA i WB dostępne są analizy szczegółowe.
  • Łączenie plików JPK - Umożliwia połączenie różnych plików JPK_VAT w jeden sumaryczny dokument XML
  • Sprawdź UPO - Pobiera UPO dla dowolnego dokumentu XML z możliwością wydruku i zapisu do PDF.
  • Sprzedaż VAT - Przeglądanie, wydruki i analizy Rejestrów Sprzedaży VAT, które zostały automatycznie utworzone po zaimportowaniu dokumentów JPK_VAT.
  • Zakupy VAT - Przeglądanie, wydruki i analizy Rejestrów Zakupów VAT, które zostały automatycznie utworzone po zaimportowaniu dokumentów JPK_VAT.
  • Faktury sprzedaży - Przeglądanie, wydruki i analizy szczegółowych Faktur VAT, które zostały automatycznie utworzone po zaimportowaniu dokumentów JPK_FA.
  • Wyciągi bankowe - Przeglądanie, wydruki i analizy Wyciągów Bankowych, które zostały automatycznie utworzone po zaimportowaniu dokumentów JPK_WB.

Dodatkowe funkcje Program-JPK PRO

Wersja podstawowa Program-JPK zawiera główne funkcje programu do obsługi jednej firmy. Jest to wersja jednostanowiskowa dla jednego podmiotu. Tylko dla 1 (konkretnego) numeru NIP można analizować, generować, podpisywać i wysyłać pliki JPK.

Program-JPK PRO umożliwia pracę wielostanowiskową z nielimitowaną liczbą firm. Praca w sieci lokalnej z wielodostępem do centralnego komputera z zainstalowanym Firebird SQL w technologii Klient-Serwer. Aplikacja posiada obsługę e-Sprawozdań Finansowych: tworzenie, ładowanie XML, edycja, zapis do XML, weryfikacja, raporty i analizy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!