Programowanie - nowa kategoria programów w vortalu

Strona główna Aktualności

O autorze

Przez przeszło cztery lata funkcjonowania vortalu baza programów była systematycznie poszerzana, z czasem pojawiały się nowe kategorie i podkategorie. W ramach bazy wyselekcjonowanych przez nas programów znajdują się pozycje, które mogą okazać się cenne zarówno dla użytkowników domowych jak i przedsiębiorstw, pomagają w realizowaniu niezbędnych zadań jak również w rozwijaniu zainteresowań. Brakowało jednak oprogramowania dla programistów, zarówno hobbystów jak i profesjonalnie zajmujących się tworzeniem aplikacji. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę. Dlatego też od dziś w dziale "PROGRAMY" pojawiła się kategoria "Programowanie".

Mamy nadzieję, że w ramach nowej kategorii zainteresowani programowaniem znajdą wiele cennych i przydatnych pozycji. Oczywiście baza narzędzi ma obecnie charakter rozwojowy, zdajemy sobie sprawę, że wiele jeszcze brakuje aby można było stwierdzić, że stanowi ona kompletny zbiór. Mamy jednak ambicje aby "Programowanie" rozwijało się dynamicznie i stanowiło mocne zaplecze narzędziowe dla programistów.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nowymi propozycjami w dziale PROGRAMY -> Programowanie, a także do zgłaszania własnych propozycji na redakcyjny e-mail lub poprzez udostępniany na naszych stronach formularz.

© dobreprogramy