r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Programy antywirusowe Comodo 2012 wydane

Strona główna Aktualności

Firma Comodo wydała wersję 2012 swojej linii produktów zapewniających ochronę. Dostępne są już najnowsze wersje AntiVirus, Internet Security Premium oraz Personal Firewall.

Co nowego znalazło się w produktach Comodo? Przede wszystkim uproszczono proces instalacji programów, a także automatyczną integrację z wersją Comodo ESM 2.0 Business Edition. Pojawiły się zmiany mające na celu ułatwienie korzystania z najważniejszych funkcji w programach. Jak zwykle w takich przypadkach, producent informuje o lepszej wydajności i mniejszym zużyciu pamięci komputera. W Internet Security 2012 wprowadzono rozszerzony tryb ochrony Defense+ - także na potrzeby systemów 64-bitowych. Poza tym pojawiły się dodatkowe opcje notyfikacji na temat zagrożeń.

W linii 2012 produktów Comodo pojawiło się też sporo ważnych poprawek. Usprawniono między innymi obsługę Bluetootha w aplikacji Firewall. Z kolei AntiVirus nie zawiesza się już podczas edycji plików w uszkodzonych sektorach. Poprawiono również obsługę trybu ochrony Defense+. W szczególności zaś próby obejść Defense+ przez różnorakie niebezpieczne oprogramowanie. Jak czytamy na stronach forum Comodo, firma w przyszłym tygodniu naprawi błąd z automatyczną aktualizacją w swoich produktach.

r   e   k   l   a   m   a

Bezpłatna wersja AntiVirus dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe, Internet Security Premium w dziale Pakiety zabezpieczające, zaś Personal Firewall w dziale Zapory sieciowe (firewalle).

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.