Progressive Downloader Progressive Downloader 2.10

Strona główna Mac Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz program

Progressive Downloader to bezpłatne narzędzie przeznaczone do masowego pobierania plików z możliwością ustalenia harmonogramu i limitów transferu.

Program ma prosty, intuicyjny interfejs, za pomocą którego możemy dodawać i usuwać, a także monitorować pobierane z Sieci materiały. Za pomocą paska bocznego użytkownik może przeglądać wszystkie materiały albo ograniczać podgląd do aktualnie pobieranych, zawieszonych, kompletnych, oczekujących itp. Można także samemu dodawać filtry, co przydaje się podczas pracy z większą ilością danych. Logi z pobierania można zobaczyć po wybraniu konkretnego pliku z listy.

Za pomocą panelu preferencji możemy zmieniać lokalizację domyślną dla pobranych plików, zabronić otwierania ich po ściągnięciu, jak również ustalić, na jakiej zasadzie ma odbywać się aktualizacja Progressive Downloadera. Program może dodatkowo przechwytywać wszystkie linki ze schowka z określonymi w preferencjach rozszerzeniami. W ustawieniach można także określić jak ma wyglądać pobieranie plików z błędami, czy po zakończeniu pobierania Mac zostanie wyłączony i z jakich serwerów lustrzanych program może korzystać, by przyspieszyć pobieranie.

Ponadto program może zachowywać hasła i korzystać z klucza SSH przy autoryzacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!