r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Project Anarchy, czyli darmowe narzędzia do gier od Havoka

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Firma Havok, która nawet jeśli ktoś nie wie, czym się zajmuje, to musiała zapaść w pamięć z uwagi na pojawianie się jej logotypu w większości współczesnych gier, udostępniła zupełnie za darmo pakiet Project Anarchy — technologię do wykorzystania w projektach na urządzenia przenośne. Absolutnie nic nie stoi na przeszkodzie, by z jego użyciem zrobić własną grę dla iOS, Androida lub systemu Tizen, a projektanci rozwiązania w zamian za potężne bezpłatne narzędzia proszą jedynie o przyłączenie się do społeczności deweloperów z nich korzystających.

W paczce dostajemy Havok Vision Engine, czyli silnik podstawowy, Havok Physics zarządzające realistycznym zachowaniem się obiektów w wirtualnym świecie, Havok Animation Studio do przygotowania wszystkiego, co związane z animacjami, a także Havok AI, dzięki czemu sterowane sztuczną inteligencją postacie nie pogubią się na planszach. Obecnie pakiet do pobrania jest w wersji dla Windowsa, ale niebawem pojawi się też dla OS X. Gdybyśmy chcieli z grą wyjść poza urządzenia przenośne, potrzebna będzie płatna licencja na Project Anarchy Pro.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.