reklama

Project CARS również na Xboksa One, PS4 i SteamOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Project CARS to powstająca przy bliskiej współpracy z fanami wirtualnych wyścigów (co zresztą oznacza Community Assisted Racing Simulator) niesamowita graficznie gra, która zadebiutować miała jesienią 2014 roku na PC, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz Wii U. Plany nieco się jednak zmieniły. Z konsol obecnej generacji Microsoftu i Sony projekt został przesunięty na nowe (Xbox One, PS4), potwierdzono także przy okazji pełne wsparcie dla przygotowywanego przez Valve systemu SteamOS dla komputerów.

Produkcja przygotowywana przez ekipę Slightly Mad Studios, odpowiedzialną choćby za ciepło przyjęte odsłony Shift serii Need for Speed, umożliwia każdemu chętnemu przyłączenie się do procesu jej tworzenia na platformie World of Mass Development. Można tu zgłaszać też swoje pomysły, zbierać pieniądze na ich realizację, liczyć na uwagi zaciekawionych projektem, aż w końcu wypuścić go do sprzedaży i zarobić na nim. Project CARS przeciera szlak innym, a patrząc po zainteresowaniu grą robi to w wielkim stylu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić