reklama

Project Eternity po polsku, coraz więcej pieniędzy w puli

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przygotowywana przez Obsidian Entertainment na wiosnę 2014 roku gra RPG Project Eternity, która powstanie dzięki hojności fanów projektów utrzymanych w starym stylu, pojawi się na rynku również w polskiej wersji językowej. Co najlepsze, nie będzie potrzebne osiągnięcie określonego pułapu finansowego zbiórki, aby do tego doszło, bo oficjalnie już zapowiedziano, iż lokalizacją dzieła zajmie się wydawca. Na razie pozostaje on nieznany.

Tymczasem ustawiony początkowo na minimum 1,1 miliona dolarów licznik akcji na Kickstarterze niedługo wejdzie na poziom 2,5 miliona. Do podstawowego zestawu siedmiu klas (wojownika, kapłana, złodzieja, maga, łucznika, mnicha i druida) twórcy dorzucą wtedy barbarzyńcę oraz mogącą manipulować duszami oraz umysłami innych klasę zwaną po angielsku cipher (czyżby duszmistrz?). Uzbieranie 2,6 miliona dolarów to zaś dodanie specjalnego miejsca zgromadzenia awanturników, w którym dobierzemy sobie członków drużyny podług aktualnych potrzeb.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało