Project64 2.3

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Project64 to jeden z najlepszych emulatorów Nintendo 64 dla systemu Windows, napisany w języku C. Dzięki niemu uruchomisz klasyczne tytuły z N64 bezpośrednio na swoim komputerze bez konieczności posiadania wspomnianej konsoli.

Emulator obsługuje zarówno możliwość sterowania za pomocą gamepada, jak i klawiatury, niezależnie od tego, czy gramy wyłącznie ze sztuczną inteligencją, czy też z innymi graczami (multiplayer obsługuje maksymalnie czterech użytkowników jednocześnie). Warto wspomnieć, że Project64 umożliwia skonfigurowanie kontrolera poprzez przypisanie odpowiednich akcji pod wybrane przyciski.

Project64 nie powinien sprawić problemu podczas użytkowania. Program nie wymaga korzystania z BIOS-u i wyposażony jest w najbardziej przydatne funkcje, takie jak wspomniany już tryb wieloosobowy oraz możliwość zmiany proporcji obrazu bez przycinania, która umożliwia dostosowanie sposobu wyświetlania do rozmiarów ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #3 05.03.2018 17:46

Bardzo dobry emulator ,idealnego niestety nie ma . Ten również w odosobnionych przypadkach ma problemy ,min brak dźwięku w kilku grach , co można rozwiązać dodając Plugin Azimer's Audio ,poszukajcie w necie .zdarzają się również błędy na etapie renderowania i artefakty graficzne ale i to w przypadku zaledwie kilku pozycji, warto dodać plugin Glide64 Final lub Rice Video ,do znalezienia wiecie gdzie:P .
Polecam wersję 1.6 . Najnowsza ma odrobinę nowsze pluginy ,niestety dalej te same problemy z kilkoma grami co więcej mapowanie pada nie zawsze działa . 1.6 z padem od Xbox one działa idealnie.
Fanom SNES polecam SNES9x ,działa idealnie i nie wymaga instalacji. Obie wersje śmigają na Windows 10 bez najmniejszych problemów.

Autor edytował komentarz w dniu: 06.03.2018 19:25
hins   7 #2 13.01.2018 23:38

@Dementor: No cóż tamte pokolenie to już stare byki i się już nie interesują grami a młode pokolenie zagrywa w PUBG!

Dementor   38 #1 16.05.2016 23:28

Całkiem fajny emulator Nintendo 64. Dziwi mnie że tak mało popularny na PD.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.05.2016 23:28