r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Project64 2.3

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Project64 to jeden z najlepszych emulatorów Nintendo 64 dla systemu Windows, napisany w języku C. Dzięki niemu uruchomisz klasyczne tytuły z N64 bezpośrednio na swoim komputerze bez konieczności posiadania wspomnianej konsoli.

Emulator obsługuje zarówno możliwość sterowania za pomocą gamepada, jak i klawiatury, niezależnie od tego, czy gramy wyłącznie ze sztuczną inteligencją, czy też z innymi graczami (multiplayer obsługuje maksymalnie czterech użytkowników jednocześnie). Warto wspomnieć, że Project64 umożliwia skonfigurowanie kontrolera poprzez przypisanie odpowiednich akcji pod wybrane przyciski.

r   e   k   l   a   m   a

Project64 nie powinien sprawić problemu podczas użytkowania. Program nie wymaga korzystania z BIOS-u i wyposażony jest w najbardziej przydatne funkcje, takie jak wspomniany już tryb wieloosobowy oraz możliwość zmiany proporcji obrazu bez przycinania, która umożliwia dostosowanie sposobu wyświetlania do rozmiarów ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
hins   5 #2 13.01.2018 23:38

@Dementor: No cóż tamte pokolenie to już stare byki i się już nie interesują grami a młode pokolenie zagrywa w PUBG!

Dementor   37 #1 16.05.2016 23:28

Całkiem fajny emulator Nintendo 64. Dziwi mnie że tak mało popularny na PD.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.05.2016 23:28
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.