Project64 Project64 2.3

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Project64 to jeden z najlepszych emulatorów Nintendo 64 dla systemu Windows, napisany w języku C. Dzięki niemu uruchomisz klasyczne tytuły z N64 bezpośrednio na swoim komputerze bez konieczności posiadania wspomnianej konsoli.

Emulator obsługuje zarówno możliwość sterowania za pomocą gamepada, jak i klawiatury, niezależnie od tego, czy gramy wyłącznie ze sztuczną inteligencją, czy też z innymi graczami (multiplayer obsługuje maksymalnie czterech użytkowników jednocześnie). Warto wspomnieć, że Project64 umożliwia skonfigurowanie kontrolera poprzez przypisanie odpowiednich akcji pod wybrane przyciski.

Project64 nie powinien sprawić problemu podczas użytkowania. Program nie wymaga korzystania z BIOS-u i wyposażony jest w najbardziej przydatne funkcje, takie jak wspomniany już tryb wieloosobowy oraz możliwość zmiany proporcji obrazu bez przycinania, która umożliwia dostosowanie sposobu wyświetlania do rozmiarów ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!