Promegle 2.3.0.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozmowę z nieznajomym można zacząć na ulicy pytaniem „która godzina?”, albo skorzystać z czatu Omegle. Jednak oficjalnej aplikacji wciąż brak, ale za to do dyspozycji jest aplikacja Promegle.

Aplikacja pozwala wyłącznie na prowadzenie konwersacji tekstowych. Dostępnych jest również wiele pokojów. W tym specjalnie dla singli, fanów technologii, dla kobiet w ciąży itp. Jeżeli jednak program nie będzie w stanie dopasować żadnych osób o podobnych zainteresowaniach, to użytkownik zostanie połączony z całkowicie losową osobą.

Promegle dzieli się na 3 kolumny. W pierwszej dostępne jest połączenie z przypadkowym użytkownikiem, rozpoczęcie dyskusji na dany temat, szukanie osób o podobnych zainteresowaniach , zadawanie pytań, czat krajowy, dostęp do poszczególnych pokoi oraz czat dla mieszkańców USA.

Jednocześnie da się prowadzić wiele rozmów klikając symboliczny plus nad konwersacją. Każdy czat jest archiwizowany. Podczas rozmów oraz odkrywania nowych funkcji użytkownik odblokowuje osiągnięcia. Te funkcje dostępne są w drugiej kolumnie.

Trzecią kolumną są ustawienia. Z tego miejsca da się pozbyć reklam (koszt 6,49 zł), ustawić język porozumiewania się z nieznajomymi oraz zarządzać samą aplikacją.

Główne menu Promegle jest chaotyczne. Na początku ciężko cokolwiek znaleźć, jednak po chwili można się przyzwyczaić. Niestety podczas przewijania kolumn łatwo coś przypadkowo kliknąć.

Promegle jest dostępne za darmo w oficjalnym sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!