r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Promocja Second Shot przedłużona

Strona główna Aktualności

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, mająca zakończyć się 31 stycznia promocja Second Shot - umożliwiająca ponowne, bezpłatne podejście do egzaminu certyfikacyjnego Microsoft, w przypadku jego niezaliczenia, zostanie przedłużona do 30 czerwca tego roku. Jest to efektem dużego zainteresowania, jakim promocja cieszyła się w naszym regionie.

Aby skorzystać z Second Shot, należy podczas rejestracji na pierwszy egzamin podać kod promocyjny - znaleźć go można na stronach Microsoft Learning po zarejestrowaniu się. Egzamin będzie musiał odbyć się do 30 czerwca włącznie. Gdyby pierwsza próba się nie powiodła, na drugi egzamin należy rejestrować się z tym samym numerem promocyjnym - rejestracja będzie wtedy bezpłatna. Drugi egzamin będzie musiał jednak odbyć się również najpóźniej do 30 czerwca, lepiej więc odpowiednio wcześniej zaplanować sobie pierwsze podejście.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule Przegląd certyfikacji Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.